info2shop

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Už znáte dioptrické brýle se slunečním klipem?

Ultralehké plastové brýle vyrobené z moderního materiál Vás překvapí svojí odolností. Pružné stranice vydrží téměř vše. A pokud zasvítí slunce, stačí jen pohodlně nasadit slunční klip s barevnými čočkami.

Sluneční brýle Oakley Chrystl - kolekce inspirovaná duhovkou oka

Sluneční brýle Oakley Chrystl v sobě dokonale splňují nejen ochrannou, ale také estetickou funkci. Jedná se o modelovou řadu inspirovanou duhovkou oka, o které se říká, že je oknem do lidské duše. U těchto brýlí si proto můžete všimnout zajímavého designového prvku, který spojuje obě čočky i stranice dohromady.

Nové trendy slunečních brýlí 2019

Jaké tvary a barvy slunečních brýlí vévodí aktuální sezóně jaro/léto 2019? Tento rok budou pokračovat oblíbené trendy z loňska, současně však přibyla celá řada novinek, mezi kterými jsou i atypické a extravagantní modely.

Sluneční a dioptrické brýle od skandinávské značky Helly Hansen

V našem e-shopu nově najdete sluneční i dioptrické brýle od skandinávské značky Helly Hansen, která se specializuje na výrobu funkčního oblečení a doplňků pro outdoorové aktivity.

Lyžařské brýle Oakley Flight Deck XM - skvělá volba na svah

Chystáte se na hory? Vybavte se kvalitními lyžařskými brýlemi, se kterými si naplno užijete lyžování i snowboard! Lyžařské brýle Oakley Flight Deck XM se vyznačují bezrámečkovým designem, který vypadá velmi atraktivně.

můj účet