info2shop

aktuality

strana z 5

Už znáte dioptrické brýle se slunečním klipem?

Ultralehké plastové brýle vyrobené z moderního materiál Vás překvapí svojí odolností. Pružné stranice vydrží téměř vše. A pokud zasvítí slunce, stačí jen pohodlně nasadit slunční klip s barevnými čočkami.

celý článek

Sluneční brýle Oakley Chrystl - kolekce inspirovaná duhovkou oka

 
Sluneční brýle Oakley Chrystl v sobě dokonale splňují nejen ochrannou, ale také estetickou funkci. Jedná se o modelovou řadu inspirovanou duhovkou oka, o které se říká, že je oknem do lidské duše. U těchto brýlí si proto můžete všimnout zajímavého designového prvku, který spojuje obě čočky i stranice dohromady.

celý článek

Nové trendy slunečních brýlí 2019

 
Jaké tvary a barvy slunečních brýlí vévodí aktuální sezóně jaro/léto 2019? Tento rok budou pokračovat oblíbené trendy z loňska, současně však přibyla celá řada novinek, mezi kterými jsou i atypické a extravagantní modely.

celý článek

Sluneční a dioptrické brýle od skandinávské značky Helly Hansen

 
V našem e-shopu nově najdete sluneční i dioptrické brýle od skandinávské značky Helly Hansen, která se specializuje na výrobu funkčního oblečení a doplňků pro outdoorové aktivity.

celý článek

Lyžařské brýle Oakley Flight Deck XM - skvělá volba na svah

 
Chystáte se na hory? Vybavte se kvalitními lyžařskými brýlemi, se kterými si naplno užijete lyžování i snowboard! Lyžařské brýle Oakley Flight Deck XM se vyznačují bezrámečkovým designem, který vypadá velmi atraktivně.

celý článek

Minimalistické sluneční brýle EMPORIO ARMANI

 
Objevte kouzlo elegantního minimalismu, v jehož duchu jsou navrženy dámské sluneční brýle EMPORIO ARMANI, které vynikají velmi tenkou kovovou konstrukcí bez rámu.

celý článek

PORSCHE DESIGN - sluneční brýle pro náročné muže

 
V našem e-shopu máme pro vás připravené novinky pánských slunečních brýlí PORSCHE DESIGN, které vynikají svým nadčasovým minimalistickým designem. V těchto brýlích rozhodně zaujmete!

celý článek

Sluneční brýle Ray-Ban Blaze rozjasní váš pohled

 
Značka Ray-Ban představuje svoji doposud nejjasnější kolekci s příznačným názvem Blaze. Sluneční brýle Ray-Ban Blaze mají jedinečný futuristický vzhled, který je jako stvořený pro odvážné a sebevědomé lidi. Ve slunečních brýlích Blaze se totiž stanete oslňujícím středem pozornosti kamkoliv vstoupíte.

celý článek

Sluneční brýle adidas - sportovní brýle bez kompromisů

 
Sluneční brýle adidas, to je komplexní řešení ochrany očí při sportu i volnočasových aktivitách. adidas vyvíjí sportovní brýle přímo pro sportovce, tak aby vyhovovaly těm nejnáročnějším podmínkám.

celý článek

Nové sluneční brýle Polaroid

 
Pořiďte na léto takové sluneční brýle, které vám zajistí opravdu komfortní ochranu zraku a zároveň se stanou vaším jedinečným módním doplňkem, který pozdvihne a vyladí každý váš letní outfit.

celý článek

Ray Ban Aviator

 
Během své téměř osm dekád dlouhé historie Ray-Ban neustále posouval hranice nejen v inovacích oční optiky, ale také v pop-kultuře. Od prezidentů až po hvězdy stříbrného plátna, od umělců až po topmodelky - Ray-Ban byl neodmyslitelnou kulturní ikonou pro každou generaci.

celý článek

Frogskins Lite

 
Novým faceliftem prošel i jeden z nejprodávanějších modelu brýlí Oakley (Frogskin). .

celý článek

strana z 5


můj účet