info2shop

Hledáte čočky, které by vám zajistily dokonale ostrý a věrný obraz bez oslnění? Potom zvolte speciální čočky 24k iridium, které jsou ideální volbou zejména tehdy, když je venku jasno. Čočky 24k iridium odruší nežádoucí odlesky a vy se tak budete moci věnovat naplno vašim venkovním aktivitám.Čočky s touto úpravou jsou vhodné pro pozdní jarní dny a jasnou modrou oblohu. Intenzita zabarvení 89%

Čočky s touto úpravou jsou vhodné do polojasné až jasné oblohy, jsou to univerzální skla, zvyšují kontrast, chrání před oslněním. Intenzita zabarvení 90%.

Úprava čoček Black Iridium Polarized poskytuje perfektní vidění, bez oslepujících odlesků, které se odrážejí od velkých, světlých nebo lesklých povrchů, asfaltu, chodníku nebo vodní hladiny. Vhodná pro každodenní nošení, chrání zrak a zajišťuje pohodlné vidění při ostrém slunci.

Čočky s touto úpravou jsou vhodné do prostředí so středním až jasným světlem. Tlumí rušivé odlesky, zvyšují kontrast a prohlubují vnímání. Intenzita zabarvení je kolem 88%.

Čočky s touto úpravou jsou vhodné do extrémně jasného světla. Zabezpečují reálné vnímání barev ve slunečném počasí. Intenzita zabarvení 90%.

Čočky s touto úpravou jsou vhodné pro střední až jasné světlo, zamezují oslnění, zajišťuji pravdivé vnímání barev. Intenzita zabarvení 84%.

Čočky s touto úpravou jsou navženy pro extrémně jasné světlo, poskytují vysoký kontrast, zintenzivňují zelenou a červenou barvu, polarizace zamezuje oslnění. Intenzita zabarvení 84%.

Čočky s úpravou G30 Iridium optimalizují vizuální detaily a hloubku tak, aby Vám pomohly spatřit jemné rozdíly ve struktuře trávy a sklonu terénu. Vhodná pro golfisty.

Čočky s touto úpravou jsou vhodné pro polojasné i horké slunečné počasí, umožňují pravdivé vnímání barev a chrání před oslněním. Intenzita zabarvení 83%.

Čočky s touto úpravou jsou vhodné do zatažené deštivá oblohy, zvyšují kontrast a zlepšují prostorové vnímání v náročnějších podmínkách. Intenzita zabarvení 39%.

Čočky s toutu jedinečnou úpravou jsou navržené pro jasné světlo, poskytují 100% ochranu proti UVA, UVB a UVC záření. Intenzita zabarvení 85%. Použití vhodné na běh či kolo. 

Čočky s touto úpravou jsou určené na každodenní nošení, eliminují oslnění a umožňují sledovat věci v té nejvyšší kvalitě.

Čočky s touto úpravou jsou vhodné pro rybáře, kdy polarizace eliminuje oslnění z hladiny a vy tak můžete vidět i to co se děje pod ní.

Čočky s touto úpravou zvyšují kontrast odstínů zelené barvy, čimž se lépe rozneznají nerovnosti trávnatého povrchu například při hře golfu.

Čočky s touto úpravou zvyšují kontrast a jasné vidění při zatažené obloze nebo sněžení. Intenzita zabarvení 32%.

Čočky s touto úpravou jsou vhodné pro polojasnou oblohu, umožňují maximální viditelnost detailů.

Čočky s touto úpravou umožňují rozlíšit odstíny šedi a tím rychlěji rozeznat překážky na silnici jako jsou kameny, výmoly, patníky apod. Vhodné pro cyklisty i pěší turistiku.

Čočky s touto úpravou zlepšují kontrast při nízké viditelnosti, jsou ideální při zatažené obloze nebo sněžení. Intenzita zabarvení 79%.

 sklo na každodenní nošení s technologiemi Prizm a HDPolarized®, zvyšuje kontrast, zvýrazňuje detaily a poskytuje tak příjemnější vizuální zážitek; propustnost světla 20 %

 

Čočky s touto úpravou jsou doporučovány na mělkou vodu a sladkovodní nádrže. Zvyšují kontrast a hloubku vnímaní. Polarizace eliminuje oslnění z hladiny, co umožní rybářům čístější a věrnější vidění pod hladinou vody.

Prizm Snow se dělí dle světelných podmínek. Na nejprudším slunci vysokohorských výšek je třeba volit nejtmavší bvariantu Black iridium. Na Českých horách postačuje saphire, torch iridium, jade, prizm. Na obrázku je názorně vidět rozsah.

Čočky s touto úpravou jsou vhodné za slunečné i zatažené oblohy, zlepšují kontrast a ostré vidění na sněhu, chrání před oslněním. Intenzita zabarvení 80%.

Čočky s touto jedinečnou úpravou jsou určeny pro terénní cyklistiku. Díky úpravě prizm trail cyklista rychleji rozezná kameny, kořeny, stromy a jiné překážky. 

Čočka s toutu úpravou odráží až 99,9% odlesků od asfaltu nebo chodníku, díky tomu zmenšuje únavu očí. Zlepšuje pocit hloubky, kontrast vidění a dovoluje rychleji indentifikovat všechny překážky na silnici.

Čočky s touto úpravou jsou vhodné do polojasné až jasné oblohy, perfektne doladí kontrast, zamezuju oslnění. Intenzita zabarvení 87%.

VR50 jsou hnědé samozabarvovací čočky s propustností 10%-50% tzn.že se zatmaví až do 90%. Jsou vhodné na každý sport. Zvyšují kontrasty.

můj účet