info2shop

Sluneční brýle

strana z 2

Novinky značky Tommy Hilfiger

 
Nové modely z kolekce Tommy Hilfiger Vás překvapí svým spracováním a vzhledem. Oblíbený retro design je módní a neotřelý.

celý článek

Adidas technologie

 
Brýle Adidas jsou konstruovány tak, aby splňovaly potřeby různých sportů a životního stylu, který je s nimi spojen. Vývoje nových brýlí s vysokým výkonem se účastní špičkoví sportovci, což zajišťuje tu nejlepší kombinaci obrouček nejnovější generace a technologií čoček -- každý si tak navíc může najít brýle, které mu perfektně padnou a které mu zaručí dokonalé vidění.

celý článek

Adidas - technologie čoček

 
Light Stabilizing Technology™ - Bez ohledu na světelné podmínky nabízí Light Stabilizing Technology™ (LST™) stabilní pohled se zvýšeným kontrastem, maximálním zorným polem a přirozenými barvami.

celý článek

RayBan - Objevte novou kolekci!

 
Pro fanoušky Ray-Ban právě přichází do nabídky tyto nepřehlédnutelné novinky! Ať už se jedná o obvyklé inovace, nové materiály či super barevné obruby, tato kolekce Vás určitě zaujme.

celý článek

Sluneční brýle Polaroid

 
Sluneční brýle Polaroid patří v současné době k nejprodávanějším slunečním brýlím na trhu. Brýle vynikají nejen svojí výjimečnou kvalitou, ale také dostupnou cenou pro každého. Sluneční brýle značky Polaroid zkrátka poskytují vše, co od slunečních brýlí očekáváte-jsou velice moderní, pohodlně se nosí a zajišťují 100% ochranu zraku před nebezpečným UV zářením. Mezi jejich hlavní přednosti patří tzv. polarizované čočky, díky kterým jsou dokonale eliminované nežádoucí odlesky vznikající při odrážením slunečního záření od vodorovných ploch.

celý článek

Sluneční brýle Ray Ban

 
Sluneční brýle Ray Ban — symbol tradice a svobodného projevu Toužíte podtrhnout svůj jedinečný styl a vyjádřit svoji osobnost? Potom si na léto pořiďte sluneční brýle Ray Ban, které vynikají svojí nadčasovostí, moderním designem i kvalitou. V slunečních brýlích Ray Ban se budete cítit nejen sexy, ale také upraveně a stylově.

celý článek

Adidas představuje novinky pro zimu 2011/2012

 
Adidas vstupuje do zimního období s několika novinkami sportovních a outdoorových slunečních brýlí. Po úspěšném outdoorovém modelu Adidas Terrex pro, uvedeném na trh v roce 2009 a následné odlehčené variantě Terrex roku 2010, přichází nyní s lehce vylepšenou modifikací tohoto modelu nazvaném Adidas Terrex Fast.

celý článek

Polarizační čočky Polaroid® - velký rozdíl oproti běžným slunečním brýlím

 
Běžné sluneční brýle jen ztmaví pohled. Kvalitní polarizační čočky váš pohled zdokonalí. A proč? Denní světlo se šíří všemi směry. Poté, co se odrazí od horizontální plochy -- například od silnice nebo od vodní hladiny -- se světlo obvykle silně polarizuje v horizontální...

celý článek

Všestranné sluneční brýle 27° Air značky TAG Heuer Avant - Garde Eyewear se hodí

 
Sluneční brýle 27º Air značky TAG Heuer Avant - Garde Eyewear by na letošní zimní sezonu neměli chybět příznivcům sportu a především pak milovníkům hor. Právě pro ně je totiž tento model brýlí s vyměnitelnými clonami tou správnou volbou.Tyto vysoce výkonné...

celý článek

Řízení bez únavy - brýle pro noční vidění

 
Revoluce, která může být oceněna na trati, stejně jako na silnici - TAG Heuer "Avant-Garde" vyvinula inovativní brýle výhradně pro řidiče. Příhodně pojmenované "Night Vision"

celý článek

Adidas přináší specializované outdoorové brýle

 
Adidas přináší specializované sportovní brýle letošního léta — TERREXpro. Revoluční brýle pro outdoorové sportovce. Jedinečný design a všestranné vybavení nabízí použití ve všech povětrnostních podmínkách a maximální ochranu - a to i v extrémních situacích.

celý článek

Dětské oči mají nárok na ochranu

 
Dětské oči mají také nárok na ochranu, a tak návrháři a výrobci přicházejí s opravdu šikovnými modely slunečních brýlí, které budou děti určitě milovat. Na rozdíl od dospělých obsahují proteiny oční čočky dětí jen hodně málo ochranných pigmentů. Jsou úplně průhledné, a to spolu s velmi velkou zornicí způsobuje, že dětské oko přijímá mnoho nezdravého slunečního záření.

celý článek

strana z 2


můj účet