info2shop

Dioptrické brýle

strana z 2

Nikon See Coat Blue - revoluce pro váš zrak!

 
Prostředí, ve kterém člověk žije, se neustále mění. Zatímco ještě před sto lety bylo všechno jinak, dnes jsme v důsledku civilizačního pokroku po celý den vystaveni umělému světlu. Na rozdíl od přírodního světla, které je pro nás přirozené, je spektrum umělého osvětlení velice nevyvážené. Zdroje umělého světla vykazují výskyt vysokofrekvenčního viditelného světla (HEV), které je škodlivé pro náš zrak.

celý článek

Emporio Armani - představujeme značku

 
Jedinečná kolekce slunečních a dioptrických brýlí Armani Emporio představuje pravou eleganci a dobrý vkus. Tato exkluzivní značka brýlí je velice dobře nositelná a zaměřená především na mladou generaci. Brýle jsou elegantní i praktické zároveň, proto je zajisté ocení všichni, kteří vyznávají aktivní životní styl. Brýle Armani Emporio dokonale odrážejí charakter svého nositele a podtrhují jeho osobnost.

celý článek

Brýle Beausoleil

 
Toužíte nosit takové brýle, které nebude mít nikdo jiný? Značkové brýle Beausoleil jsou jako jedny z mála brýlí vyráběny ručně a od každého druhu slunečních nebo dioptrických brýlí jich vždy existuje pouze několik kusů. Díky tomu jsou tak brýle dokonalým originálem a je téměř nemožné potkat na ulici někoho se stejnými brýlemi Beausoleil!

celý článek

Dioptrické brýle Porsche Design

 
Hledáte pánské dioptrické brýle, které budou vynikat vysokou kvalitou i dokonale elegantním vzhledem? Potom jsou právě pro vás určené dioptrické brýle od legendární značky Porsche Design, která je ve světě v současné době vedoucí značkou mezi pánskými doplňky. Exkluzivní kolekce dioptrických brýlí Porsche Design je originální, nadčasová a mimořádná svým dokonalým propracováním do nejmenšího detailu.

celý článek

Presio GO digital - nové multifokální brýlové čočky od Nikon

 
Nové digitální technologie nás obklopují na každém kroku a nabízejí nový způsob vnímání světa, ať už rostoucí kapacitou digitálních fotoaparátů nebo díky vysokému ropzlišení HD televizorů. Stejným způsobem, digitalizace procesů při výrobě progresivních čoček zvyšuje jejich přesnost.

celý článek

Seecoat nejtvrdší povrchová úprava od společnosti Nikon

 
Společnost Nikon je známa jako leader v oblasti povrchových úprav brýlových čoček. Jako první byl HCC (Hard Clean Coat), klasický standard antireflexní vrstvy, poté přišla ECC, nová generace antireflexní úpravy s technologií snadného čištění. Nyní Nikon přichází s nejkvalitnější povrchovou vrstvou SeeCoat. SeeCoat, nejnovější povrchová úprava od společnosti Nikon, byl vyvinut jako technologie absolutně průzračné ochrany.

celý článek

Transitions VI se představuje

 
Společnost Transitions představuje novou generaci samozabarvovacích brýlových čoček v pořadí již šestou s označením Transitions VI. Jejich největší inovací, ostatně stejně jako v minulých letech, je rychlost zabarvení a odbarvení a intenzita zabarvení.

celý článek

Brýlové čočky IV. Barevná a zabarvovací brýlová skla

 
Všechny plastové čočky lze barvit dle požadavků zákazníka, v širokém spektru barevných odstínů a intenzity zabarvení, která se určuje mírou propustnosti neboli transmise viditelného světla, nejčastěji však mírou zabarvení v procentech. U hotových slunečních brýlí se často setkáváme se zjednodušeným označením míry zabarvení v číselném odstupňování: kategorie 0-4.

celý článek

Brýlové čočky III. Speciální brýlové čočky

 
Vysokoindexové čočky - laicky řečeno čočky ztenčené. Díky vyššímu indexu lomu použitého materiálu se dosáhne nižší tloušťky čočky při zachování dioptrické hodnoty. Běžný plastový či skleněný materiál dosahuje indexu lomu 1,5. Čím vyšší index lomu -1,56 1,6 1,7...tím tenčí čočka. U vyšších dioptrických hodnot je použití materiálu s vyšším indexem lomu tém...

celý článek

Brýlové čočky II. Jednoohniskové a víceohniskové čočky

 
Jsou čočky s jedním ohniskem. V brýlové korekci jsou tedy používány k dívání na jednu vzdálenost a to dle příslušné refrakční vady. Dalekozrakost se koriguje spojnou neboli plusovou čočkou a Krátkozrakost (myopie) rozptylnou nebo také minusovou čočkou. Zvláštním případem je pak stařecká

celý článek

Brýlové čočky I. Sklo nebo plast?

 
Nejste schopni se zorientovat v široké nabídce brýlových čoček? Nemůžete se rozhodnout, který produkt je právě pro Vás nejvýhodnější? Pak Vám nabízíme stručný přehled jednotlivých produktů.Volbu správných brýlových čoček ovlivňuje řada faktorů, které souvisí se způsobem života. Při výběru je důležité nespěchat a velmi důkladně...

celý článek

Slavná francouzská značka luxusních brýlí Beausoleil se představuje

 
Slavná francouzská značka luxusních brýlí Beausoleil se představuje v České a Slovenské republice. Jejím zakladatelem je Frédéric Beausoleil, jehož originální design v kombinaci s kvalitními materiály činí tuto značku velmi vyhledávanou.Značka Beausoleil je ve světě brýlí módní a žádaná již 20 let. Mezi její největší přednosti patří nadčasovost, nevšední design...

celý článek

strana z 2


můj účet