info2shop

Nové trendy slunečních brýlí 2019

Jaké tvary a barvy slunečních brýlí vévodí aktuální sezóně jaro/léto 2019? Tento rok budou pokračovat oblíbené trendy z loňska, současně však přibyla celá řada novinek, mezi kterými jsou i atypické a extravagantní modely.

Jedním z poutavých trendů pro rok 2018 jsou sluneční brýle aerodynamického tvaru, které připomínají sportovní brýle na snowboard. Tyto brýle ovšem nepatří na svah, ale jsou určené k běžnému nošení. Zhotovené jsou z jednoho kusu plastu, který vytváří tvar štítu a vyznačuje se tím, že kryje nejen oči, ale také prostor mezi nimi. 

 

 

 

 

Trendem, který zůstává z minulého roku, jsou sluneční brýle s kulatými obroučkami. Tento oblíbený retro styl asi z módy jen tak nevyjde. Ve velkém se také letos budou nosit sluneční brýle ve tvaru kočičích očí a vedle rozhodně nešlápnete ani se slunečními brýlemi ve tvaru motýlka. Co se týče barev obrub jsou letos nejvíce top obruby s nápaditým vzorem nebo výrazné červené obruby.

 

 

 

 

 

 

 

Rok 2019 také přináší různé atypické tvary obrub, které se trochu vymykají tvarům brýlí, na které jsme byli poslední roky zvyklí. Po celém světě jsou proto aktuálně trendem třeba sluneční brýle ve tvaru obdélníku nebo trojúhelníku.Tento trend je inspirovaný retro stylem, vypadá velice přitažlivě a můžete si být jisti, že spolehlivě ozvláštní i ten nejnudnější outfit. Co se týče barvy čoček, jsou letos největším trendem černé nebo žluté čočky. 

 

 

 

 

můj účet