info2shop

Sluneční a dioptrické brýle od skandinávské značky Helly Hansen 


V našem e-shopu nově najdete sluneční i dioptrické brýle od skandinávské značky Helly Hansen, která se specializuje na výrobu funkčního oblečení a doplňků pro outdoorové aktivity.

Společnost založil norský námořní kapitán Helly Hansen, který se v roce 1877 začal zabývat výrobou nepromokavého oblečení pro námořníky. V současnosti je značka Helly Hansen nejen světovým lídrem v oblasti oblečení pro plachtění a jachtaře, ale také se zabývá výrobou outdoorového oblečení pro zimní i letní volnočasové aktivity.

Brýle Helly Hansen jsou vyráběny za použití spolehlivých materiálů a pokrokových technologií s důrazem na precizní zpracování. Jejich design v sobě dokonale snoubí sportovní styl a aktuální módní trendy.

Sluneční brýle Helly Hansen se proto stanou vaším jedinečným doplňkem při času stráveném v přírodě i ve městě. V nabídce najdete sluneční brýle Helly Hansen s kulatými obrubami, dále brýle v legendárním tvaru Aviator i sluneční brýle inspirované tvarem Wayfarer.

Spokojeně si vyberete i ze širokého sortimentu dioptrických brýlí Helly Hansen, ve kterém každý najde to, co mu sedí k jeho tvaru obličeje. V naší nabídce najdete dioptrické brýle Helly Hansen z plastu i z lehkého titanu.

 

 

moje konto