info2shop

Tajemství dokonalého outfitu Marcely Augustové

Známá televizní moderátorka Marcela Augustová vždy vypadá perfektně. Dioptrické brýle jí vysloveně sluší a staly se důležitou součástí její image. Právě proto si na vzhledu svých dioptrických brýlí velice potrpí a sama o sobě říká, že si to již bez nich nedokáže představit. Možná jste si všimli, že při moderování zpráv má brýle vždy perfektně sladěné s barvou kostýmku, což vypadá opravdu velice dobře.

Neznamená to ovšem, že by moderátorka vlastnila takové množství brýlí, tajemství jejího sladěného vzhledu spočívá v jedinečných dioptrických brýlích Dilem se speciálním výměnným systémem stranic, který umožňuje zvolit si každý den barvu i styl brýlí přesně podle vaší nálady nebo oblečení!

                                                                    Francouzská značka Dilem přináší zcela nový pohled na nošení dioptrických brýlí. Již nemusíte mít každý den stejnou image, ani utrácet peníze za další brýle v odlišné barvě! Patentovaný systém výměnných stranic vám umožní kombinovat různé módní styly i barvy současně s vašimi dioptrickými brýlemi!


Design výměnných stranic navrhovali francouzští kreativní designéři a jednotlivé modely jdou ruku v ruce se současnými módními trendy. Vybírat můžete stranice v různých barvách a stylech od těch nejjednodušších až po extravagantní vzory. Stranice jsou vyrobeny z odolného plastu, přičemž samotná konstrukce brýlí je z kvalitního kovu.     

Výměna stranic je velice rychlá, jednoduchá a lze ji provést během několika vteřin! Stačí si pouze ráno vybrat, jaké stranice se vám hodí k celkovému outfitu a pomocí jednoduchého zacvaknutí je přidělat k brýlím Dilem. Díky tomu si tak stačí pořídit pouze jedny dioptrické brýle, a k nim si libovolně dokoupit jakékoliv stranice, které se vám líbí. Takto výrazně ušetříte a ještě budete vždy vypadat dokonale sladěně! Dioptrické brýle Dilem nabízejí originální dámskou i pánskou kolekci, nechybí ani oblíbená kolekce brýlí unisex.

S dioptrickými brýlemi Dilem získáte opravdovou svobodu a zaleží jen na vás, jak si brýle nakombinujete! V našem internetovém e-shopu dostanete ke každým dioptrickým brýlím Dilem jeden pár výměnných stranic zdarma!


můj účet