info2shop

Zuzana Slavíková nosí brýle Police z našeho e-shopu.

Zuzana SlavíkováZuzana Slavíková

Oblíbená herečka a moderátorka Zuzana Slavíková vložila svoji důvěru k pořízení nových brýlí do našich rukou a výsledek stojí opravdu zato! A jelikož k Zuzaně Slavíkové brýle neodmyslitelně patří, dali jsme si záležet, aby se brýle staly nejen jejim výrazným doplňkem, ale aby byly především její přirozenou součástí.

Této charismatické ženě jsme zvolili výraznější model brýlí značky Police. Dioptrické brýle Police 1773 0AGT jsou vyrobeny z plastového materiálu v tyrkysové barvě a jsou tvarovány do "motýlkovitého" tvaru. Dioptrické brýle Police tak přirozeně podtrhují hereččin výraz. Model Police 1773 se vyrábí v rozmanité paletě barevných kombinací.

Kromě herectví je Zuzana Slavíková známá také jako úspěšná dabérka a moderátorka.  I když v současné době exceluje na prknech pražského Divadla pod Palmovkou, pravidelně se vrací jako hostující herečka na svoji domovskou scénu Národního divadla v Brně, kde od počátku své kariéry ztvárnila řadu nezapomenutelných rolí.

Zuzana SlavíkováZuzana Slavíková dokáže zaujmout nejen svými strhujícími hereckými výkony a charakteristickým hlasem, ale také ostrým pohledem, kterým se zapsala do paměti diváků jako nekompromisní moderátorka s hranatými černými obroučkami, v populárním pořadu Nejslabší, máte padáka!

Dioptrické brýle k Zuzaně Slavíkové zkrátka neodmyslitelně patří a za dobu její kariéry se staly i součástí mnoha jejích rolí. V soukromí však herečka dává přednost méně přísným, ale zato originálním brýlím se zajímavým designem. Dioptrické brýle značky Police jí proto skvěle vyhovují a jedinečné barevné variace i tvar perfektně doplňují sofistikovanou a originální osobnost herečky.

Dioptrické brýle Police vynikají svým kvalitním zpracováním a použitím mimořádně odolných materiálů, které mají vysokou životnost. Příjemně se nosí, jsou lehké a perfektně vás doplní při každé příležitosti. Značka Police je nápaditá, sebevědomá a vždy dokáže zaujmout. Dynamický design brýlí Police se dokonale propojuje s ležérností i elegancí. Tento styl skvěle k Zuzaně Slavíkové sedne a doplňuje její přirozený půvab.

Vzhledem ke své pracovní vytíženosti vyhledává Zuzana Slavíková pouze to, co opravdu funguje. Proto brýle nakupuje výhradně na i-bryle.cz, kde se může spolehnout na profesionální servis a široký výběr mimořádně kvalitních brýlí od předních světových značek.

Prohlédněte si i vy naši pestrou nabídku slunečních a dioptrických značkových brýlí za atraktivní ceny, které vám spolehlivě doručíme až k vám domů! Kompletní nábídku značky Police si můžete prohlédnout ZDE!

můj účet