info2shop

Slavné ženy tvářemi brýlí Vogue

Exkluzivní sluneční a dioptrické brýle značky Vogue nesou stejné jméno jako populární americký časopis pro ženy - Vogue, který byl založen již roku 1892. Od té doby uplynulo více jak 120 let a časopis si prošel velice dlouhým vývojem. Vždy byl zaměřen na ženskou krásu, módu a dění ve vysoké společnosti. Za dobu svojí existence časopis objevil velké množství talentovaných osobností, jako je například fotograf Michel Comte nebo návrhář Marc Jacobs a pro modelky je jedním z důležitých vrcholů jejich profesní kariéry. Pro nové tváře oblíbených brýlí Vogue si značka vybírá mezi těmi nejžádanějšími a nejúspěšnějšími modelkami a herečkami, které dokážou skvěle zosobnit hlavní ideu značky, která je zaměřena na ženskou krásu, charisma, přirozenost, sofistikovanost a inteligenci. Které slavné ženy propůjčily svoji tvář reklamním kampaním pro exkluzivní brýle Vogue? Zde si můžeme připomenout ty nejznámější:

Novou tváří slunečních brýlí Vogue se pro kampaň jaro / léto 2013 stala známá americká herečka a modelka kubánského původu - Eva Mendes, která o sobě prozradila, že tuto módní značku měla vždy v oblibě a je ze spolupráce s ní naprosto nadšená. Eva Mendes si nošení brýlí Vogue užívá i během svých soukromých aktivit. Velice ženský a zároveň nadčasový design slunečních brýlí Vogue perfektně doplňuje její osobité charisma, které působí na její okolí přímo magickým dojmem. Tato herečka naprosto dokonale splňuje filosofii značky Vogue a je vidět, že v tomto případě byla Eva Mendes pro značku Vogue tou správnou volbou.

 Úchvatnou tváří slunečních i dioptrických brýlí značky Vogue byla před pár lety také světově známá supermodelka s anglickým původem - Kate Moss, která pro Vogue nejen že zapózovala, ale také se osobně podílela na designování kolekce brýlí pro jaro a léto 2011. Vznikla tak kolekce s názvem „Kate`s Favorites.“ Své skvělé návrhářské sklony Kate představila i při navrhování oblečení a doplňků pro svoji vlastní módní značku. Kate Moss je velice yyhledávanou modelkou a za dobu své kariéry se stala tváří mnoha předních firem a módních značek. Kate je však známá svými vysokými nároky a spolupráci si vždy pečlivě vybírá. Nabídka od společnosti Vogue pro ni byla ale jasnou volbou. Inovativní a nadčasové tvary brýlí si totiž Kate oblíbila již dávno před tím, než se stala tváří této značky a často v nich byla viděna na večírcích i při pracovních povinnostech.

Brazilská supermodelka, příležitostná herečka a velvyslankyně Dobré vůle - Gisele Bündchen je již od začátku své kariéry neodmyslitelně spojovaná s módní značkou Vogue. Modelka se několikrát objevila v reklamních kampaních pro sluneční brýle a oblečení této značky. Ženský styl a čisté linie brýlí Vogue ke Gisele skvěle sednou a zdůrazňují její eleganci. Módní velké obroučky modelku dokonale schovají i před oslnivými blesky fotoaparátu dotěrných novinářů, kteří jsou jí neustále v patách. Sama Gisele o svých slunečních brýlích prohlásila: „Bez nich to nejde. Nejenže chrání oči, ale je to něco jako můj módní podpis.“  V současné době je Gisele Bündchen nejlépe placenou modelkou světa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

můj účet