info2shop

Celebrity nosí Ray-Ban

Sluneční brýle Ray Ban se staly neodmyslitelnou součástí mnoha slavných celebrit. Není proto divu, že jsou velice často viděny na oblíbených hollywoodských hercích nebo slavných zpěvácích. Jednou ze známých celebrit, která nosí sluneční brýle Ray Ban jako svůj oblíbený módní doplněk je i slavný americký herec s nominacemi na Oscara Brad Pitt, který je známý svým velice kladným vztahem k módě. Jako muž, který ví, co chce, volí nejen aktuální módní trendy, ale také klade důraz na kvalitu a styl. Ve slunečních brýlích Ray Ban se na veřejnosti objevuje velice často a dalo by se říci, že Ray Ban patří mezi jeho nejčastěji používané brýle. V květnu 2013 se v nich dokonce objevil i na titulní straně prestižního časopisu Esquire a to konkrétně s modelem RB 3025.

Slunečné brýle Ray Ban má v oblibě nejen Brad Pitt, ale také jeho partnerka, oblíbená americká herečka a zvláštní vyslankyně pro OSN- Angelina Jolie. Je známo, že Angelina se dříve živila i jako modelka, proto i v současnosti velice dbá o svůj dobrý zevnějšek a pečlivě vybírá své módní doplňky. Jolie bývá v médiích často označována za jednu z nekrásnějších žen světa. Inspiruje tak mnoho lidí po celém světě a volbou svého oblečení a doplňků udává aktuální módní trendy. Jako každá slavná celebrita, neudělá Angelina bez slunečních brýlí na veřejnosti ani krok. Brýle značky Ray Ban Aviator jsou již několik let jejím jednoznačným favoritem. Angelinu Jolie se slunečními brýlemi Ray Ban zachycují paparazzi nejen při jejích pracovních povinnostech, ale také při trávení volného času s rodinou.

Další slavnou ženou, která je velice často spařena s brýlemi Ray Ban, je například mladá americká herečka Kate Hudson, která je známá z oblíbeného filmu Jak ztratit kluka v 10 dnech. Tato herečka je velice půvabná a má svůj styl. Ve slunečních brýlích Ray Ban Aviator 3025 se nedávno objevila i na filmovém festivalu v Benátkách.

Mezi další světové celebrity vyznávající kvalitu a jedinečný styl slunečních brýlí Ray Ban Aviator a Wayfarer patří například idol dívčích srdcí a současná filmová hvězda z Twilight ságy - Robert Pattinson. Další slavnou hvězdou je jeden z nejobsazovanějších amerických filmových herců současnosti - Johnny Depp, nebo dnes již legendární a velice oblíbený herec Jack Nicholson.

I ve světě hudby jsou brýle Ray Ban velice populární. Mohli jste již spatřit na nose Madonny, Beyonce nebo současného zpěváckého sex symbolu Justina Biebera. Takováto neuvěřitelná oblíbenost brýlí Ray Ban mezi celebritami skutečně potvrzuje, že se jedná o mimořádný produkt, který je jedinečný svojí kvalitou nadčasovostí a sofistikovaností. Originální tvar slunečních brýlí Ray Ban stihl od jeho vzniku nadchnout skutečně celý svět. Tyto brýle byly původně navrženy pro americké letce, aby dokázaly perfektně ochránit zrak, aniž by vytvářely nevzhledné neopálené kruhy kolem očí. Brýle, které díky své konstrukci nedoléhají těsně k obličeji, jsou ve světě oblíbeny čím dál více a poptávka po nich neustále stoupá. Z českých celebrit byly ve slunečních brýlích Ray Ban spatřeny například známá zpěvačka Marta Jandová, zpěvák a tanečník Ben Cristovao nebo modelka Agáta Hanychová.

můj účet